www.legialive.pl www.legia.warszawa.pl
o nas    organizacja     oferta     referencje     kontakt     linki

   TANIE IMPREZY - OFERTY


Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dotyczącą organizacji imprez sportowych, rekreacyjnych, pikników oraz różnego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych. Posiadamy tradycję i wieloletnie doświadczenie w obsłudze: Konferencji, Zjazdów, Narad, Sesji, Spotkań, Koncertów i Wystaw.


KONCERTY
Wiele zespołów i wykonawców podjęło z nami stałą współpracę. Dzięki temu na imprezach organizowanych przez nas grali np.: ... :: więcej ::


WYNAJEM URZĄDZEŃ REKREACYJNYCH
Posiadamy wiele urządzeń i obiektów świetnie nadających się do wykorzystania podczas imprez sportowych pikników, koncertów itp. Między innymi:... :: więcej ::


MECZE PIŁKARSKIE
To, co najlepsze w piłce nożnej to świeże powietrze i zielona murawa. Jesteśmy w stanie zorganizować mecz, turniej, cykl rozgrywek w dowolnym miejscu w Polsce i nie tylko na istniejących profesjonalnych boiskach - możemy zorganizować plac do gry w lesie, na polanie, plaży itp. ... :: więcej ::


IMPREZY PLENEROWE
Mamy doświadczenie w organizacji pikników integracyjnych, sportowych, zawodów firmowych, turniejów rodzinnych.... :: więcej ::


TURNIEJE
Na obiektach otwartych i w halach sportowych. Specjalizujemy się w turniejach piłkarskich, ale nasze techniczne możliwości pozwalają na organizację zawodów praktycznie w każdej dyscyplinie.... :: więcej ::


NARTY NA SŁOWACJI - Chopok - Demanovska Dolina
Dolina – Jasna jest najbardziej znaną doliną Niżnych Tatr z licznymi ośrodkami turystycznymi. Dolina jest atrakcyjna zarówno latem jak i zimą. "Jasna" u podnóża Chopoka jest największym ośrodkiem narciarskim na Słowacji.... :: więcej ::

     POLECAMYI liga
Liga Mistrzów
I liga  |  II liga
I liga  |  II liga

© 2004 ALB Service. Created & hosted by Dobrzyński.biz